Web Analytics

Kaip sukurti Facebook puslapį? 2024

Susikurti savo nuosavą Facebook puslapį yra lengviau nei manote. Tai gali padaryti visi Facebook naudotojai. Šiame įraše trumpai ir aiškiai parodysiu kaip tai daroma.

1.

2.

3.

Susikuriame trumpą pavadinimą pvž: aiskit.lt, kad būtų galima puslapį rasti facebook.com/aiskit.lt

Taip pat pasirenkame, kokią funkciją atliks mygtukas

4.

Toliau tiesiog užpildykite papildomus laukelius, bet jeigu norite, tai galite padaryti vėliau.

5. Pakvieskite savo pirmuosius būsimus puslapio fanus, kuriems šis puslapis bus aktualus ir naudingas.

6. Pagaliau galite skelbti savo pirmąjį įrašą - tai gali būti informacija apie naują produktą, paslaugą, prisistatymas ar kita žinutė (rekomenduočiau vengti abstrakčių įrašų, geriau skelbti rečiau, bet naudingesnį ir įdomesnį turinį).

Sveikinu! Sukūrėte savo pirmąjį Facebook puslapį! Nors puslapį jau turite, reikia dar daug ką žinoti t.y kaip patobulinti puslapio išvaizdą, kaip pasiekti tam tikrą auditoriją, kaip palaikyti ryšį su fanais ir daugybę kitų dalykų, todėl laukite mano tolimesnių įrašų ir tobulėkite. Toliau rekomenduoju paskaityti, kaip pasiekti daugiau žmonių naudojant Facebook reklamą.

Sėkmės 🙂

Aistis

SEO srityje dirbu jau daugiau nei 12 metų, per visą savo karjerą teko optimizuoti šimtus skirtingų svetainių, dirbti su įvairiais projektais, pasiekti itin gerų rezultatų paieškoje ir padidinti lankytojų srautus bei pardavimus.

Daugiau apie mane

Susiję įrašai

Kontaktai

Turite klausimų? Su manimi galite susisiekti įvariais būdais, tad pasirinkite sau patogiausią
Klaipėda, Dragūnų g.
+37062783190
info@aiskit.lt
Contact Form Demo (#3)
menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram