Web Analytics

Facebook Ads Manager - kas tai ir kaip šiuo įrankiu naudotis? 2024

Visų pirmą noriu įspėti, kad šis įrankis gali būti sudėtingas naujokams ir netgi tiems, kurie jau yra paleidę keletą ar daugiau reklamų per Facebook. Šis įrankis skirtas tiems, kurie nori laisvumo ir lankstumo, nes čia galima kopijuoti, dubliuoti reklamas ir atlikti masinius veiksmus, tokius kaip reklamų perkėlimai ar redagavimai. Taip pat šiuo įrankiu lengviau analizuoti, lyginti ir kitaip interpretuoti gautus rezultatus.

Šis įrankis yra paties Facebook, todėl tai yra saugus ir patikimas įrankis.

Facebook Ads Manager savybės

  • Masinės operacijos (reklaminės kampanijos redagavimas, dubliavimas, patogesnis planavimas, galima pridėti papildomus elementus, pakeisti reklamų kainas ir kt.)
  • Galimybė sugrupuoti reklamas ir reklamines kampanijas, tada pasinaudoti paieškos sistema ir rasti reklamas ir kampanijas daug lengviau ir greičiau.
  • Galite stebėti naujausius skelbimų našumo duomenis ir planuoti bei eksportuoti ataskaitas. Galite peržiūrėti visų reklamų rezultatus sudėjus ir atskirai kiekvieną. Taikyti išskirtinius kriterijus.


Tada viskas atrodo šiek tiėk sudėtingiau nei kuriant paprastą Facebook reklamą. Tačiau daug daugiau galimybių kaip pvž: A/B Test, galite sukurti dvi reklamas ir pažiųrėti, kuri yra veiksmingesnė ir panašiai.

Siųlyčiau išbandyti šį įrankį ir neišsigąsti. Tačiau primenu, kad paprastiem vartotojam ar tiems, kurių reklamos tikslas ganėtinai paprastas puikiai tiks ir paprasta Facebook reklama.

Aistis

SEO srityje dirbu jau daugiau nei 12 metų, per visą savo karjerą teko optimizuoti šimtus skirtingų svetainių, dirbti su įvairiais projektais, pasiekti itin gerų rezultatų paieškoje ir padidinti lankytojų srautus bei pardavimus.

Daugiau apie mane

Susiję įrašai

Kontaktai

Turite klausimų? Su manimi galite susisiekti įvariais būdais, tad pasirinkite sau patogiausią
Klaipėda, Dragūnų g.
+37062783190
info@aiskit.lt
Contact Form Demo (#3)
menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram