Web Analytics

Kaip ištrinti Facebook pavardę ir palikti tik vardą?

Norite, kad profilis atrodytų įdomesnis ar paslaptingesnis? Galite ištrinti savo pavardę ir pasilikti tik vardą, tai padaryti užtruksite vos dešimt minučių.

DĖMESIO: Be priežasties savo vardo ir pavardės keisti nerekomenduoju, nes tai pažeidžia Facebook taisykles, o ateityje, Jūsų anketa gali būti pašalinta arba apribota. Taip pat turėkite omenyje, kad pasikeitę vardą, į kitą galėsite pasikeisti tik po 60 dienų.

  1. Jums reikės VPN (virtualus privatus tinklas - kitiems atrodys, kad esate iš kitos vietos), galite rasti ir nemokamų, tačiau rekomenduoju pasirinkti betkurį mokamą, bet gerą variantą pavyzdžiui - Hidemyass VPN arba Norton Secure VPN.
  2. Šiame įraše parodysiu kaip viską daryti naudojant Hidemyass VPN, bet labai viskas panašu ir paprasta yra visuose kituose VPN. Išsirinkite kokį nors „proxy“ (dar kitaip vadinamas IP adresas), kurį suvedus Facebook atpažins Jus kaip esančius iš Indonezijos (šioje šalyje įprasta naudoti tik vardą).

3. Dabar keliaujame į Facebook. Spaudžiame redaguoti profilį arba edit profile -> redaguoti skilties Apie informaciją arba edit your about info -> redaguoti dabartinę vietą arba edit current city -> pridėti miestą arba add city (Indonesia, Jakarta).

4. Nustatymai ir privatumas arba Settings & Privacy -> Nustatymai arba Settings -> Vardas arba Name (edit) -> Įrašome vardą, o kitur paliekame tuščia. Spaudžiame review change -> Suvedame slaptažodį ir spaudžiame Išsaugoti arba Save Changes.

5. Štai ir viskas, dabar grįžkite ir pasirinkite kalbą kokia buvo priešai, taip pat grįžkite į proxy nustatymus, ištrinkite viską ką buvote įrašę ir išsaugokite.

Sveikinu, nuo šiandien, niekas nežinos Jūsų pavardės ir profilis atrodys „kietesnis“.

Aistis

SEO srityje dirbu jau daugiau nei 12 metų, per visą savo karjerą teko optimizuoti šimtus skirtingų svetainių, dirbti su įvairiais projektais, pasiekti itin gerų rezultatų paieškoje ir padidinti lankytojų srautus bei pardavimus.

Daugiau apie mane

Susiję įrašai

Kontaktai

Turite klausimų? Su manimi galite susisiekti įvariais būdais, tad pasirinkite sau patogiausią
Klaipėda, Dragūnų g.
+37062783190
info@aiskit.lt
Contact Form Demo (#3)
menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram