Web Analytics

Kaip naudotis Facebook live? 2024

Facebook live – galimybė transliuoti save tiesiogiai savo draugams ir visam pasauliui arba tik savo draugams.

Nesvarbu ar esate telefone ar prie kompiuterio, spauskite, naujas įrašas, pasirinkite tiesioginė transliacija ir toliau sekite instrukcijas nuotraukoje.

Galite transliuoti naudojant savo kamerą, arba tiesiog filmuoti savo ekraną (naudinga, kai norite parodyti kaip ką nors reikia atlikti).

Sukuriame pavadinimą, aprašymą ir viskas pradedame transliaciją.

Transliacijos metu, Jūsų vaizdo įrašas gali būti komentuojamas, taip pat vartotojai gali uždėti įvairias emocijas ir panašiai. Viskas tas pats kaip ir paprastas vaizdo įrašas, tik tiek, kad veiksmas vyksta tiesiogiai.

Didžiulis pliusas ir tai, kad kai pradedate tiesioginę transliaciją, visi jūsų draugai ir fanai gauna pranešimą, jog jūs eteryje, todėl iš karto susilaukiate daug žiūrovų.

Aistis

SEO srityje dirbu jau daugiau nei 12 metų, per visą savo karjerą teko optimizuoti šimtus skirtingų svetainių, dirbti su įvairiais projektais, pasiekti itin gerų rezultatų paieškoje ir padidinti lankytojų srautus bei pardavimus.

Daugiau apie mane

Susiję įrašai

Kontaktai

Turite klausimų? Su manimi galite susisiekti įvariais būdais, tad pasirinkite sau patogiausią
Klaipėda, Dragūnų g.
+37062783190
info@aiskit.lt
Contact Form Demo (#3)
menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram