Web Analytics

Kas yra struktūrizuoti duomenys?

Besidomint SEO tikriausiai dažnai matote išskirtus struktūrizuotus duomenis kaip svarbų vidinio seo faktorių. Tai yra tiesa, nes privalumų šie duomenys turi nemažai.

Struktūrizuoti duomenys (structured data) - tai dar kitaip vadinama schema markup naudojami apibūdinti įvairiausius duomenis pavyzdžiui: telefono numerius, receptus, knygas, vaizdo įrašus, vertinimus, datą, autorių ir panašiai.

Vizualiai lankytojai to nemato, tačiau, tai yra suvesta naudojant įvairius įskiepius arba tiesiog įterpiant reikiamą kodą.

Štai keletas pavyzdžių kaip atrodo struktūrizuoti duomenys:

Struktūrizuoti duomenys pavyzdys puslapyje

Matome įvesta šiuos duomenis - autorius, receptas, paskelbimo data, įvertinimas ir panašiai. Google ir kitos paieškos sistemos mėgsta, kai viskas yra taip sužymėta ir už tai apdovanoja išskirtinumu paieškoje. Pavyzdžiui:

Struktūrizuoti duomenys pavyzdys paieškoje

Taigi struktūrizuoti duomenys yra svarbūs, tačiau tikrai nėra pirmenybė. Jeigu visa kita yra tvarkoje, tada tikrai laikas susitvarkyti šiuos duomenis ir džiaugtis geresnėmis ir išskirtinėmis pozicijomis paieškoje.

Aistis

SEO srityje dirbu jau daugiau nei 12 metų, per visą savo karjerą teko optimizuoti šimtus skirtingų svetainių, dirbti su įvairiais projektais, pasiekti itin gerų rezultatų paieškoje ir padidinti lankytojų srautus bei pardavimus.

Daugiau apie mane

Susiję įrašai

Kontaktai

Turite klausimų? Su manimi galite susisiekti įvariais būdais, tad pasirinkite sau patogiausią
Klaipėda, Dragūnų g.
+37062783190
info@aiskit.lt
Contact Form Demo (#3)
menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram