Web Analytics

Kas yra rich snippets ir featured snippets?

Rich snippets

Tikriausiai pastebėjote, kad kartais įvedę savo užklausą į Google paieškos sistemą randate atsakymą net neužeidami į kažkokį tai puslapį. Taip yra dėl to, nes jūs randate atsakymą, kuris yra "rich snippet".

rich snippet pavyzdys
Rich snippet pavyzdys

Pavyzdyje matote, kad mes ieškojome, kiek gyventojų yra Lietuvoje ir mes tiesiog gavome atsakymą net nepalikdami Google sistemos. Tai ir yra "rich snippet".

Lankytojui tai labai patogi savybė, tačiau puslapio savininkui ši informacija nesuteikia jokios naudos, nes žmonės pas juos taip ir neapsilanko.

Tai taip pat patogus būdas žmonėms sužinoti daugiau informacijos esant pačioje paieškos sistemoje, tačiau dažniausiai vien to neužtenka ir žmogus vistiek apsilanko puslapyje, kad sužinotų daugiau. Tokiu būdų džiaugiasi internetinio puslapio savininkas sulaukęs lankytojo ir pats lankytojas suradęs tinkamos informacijos.

Featured snippet pavyzdys
Featured snippet pavyzdys

Kaip matote pavyzdyje mes puikiai matome apelsinų sulčių privalumus sveikatai, tačiau perskaitę tikriausiai norėtume sužinote apie tai plačiau ir galime lengvai patekti į puslapį. Taip pat šis rezultatas paieškoje užima daugiau vietos ir kitus rezultatus nustumia į apačia.

Dėl šių priežasčių internetinių puslapių savininkai planuodami SEO strategiją stengiasi užsiimti šią vietą nes taip puslapis paieškoje labiau pastebimas ir gauna daugiau paspaudimų.

Aistis

SEO srityje dirbu jau daugiau nei 12 metų, per visą savo karjerą teko optimizuoti šimtus skirtingų svetainių, dirbti su įvairiais projektais, pasiekti itin gerų rezultatų paieškoje ir padidinti lankytojų srautus bei pardavimus.

Daugiau apie mane

Susiję įrašai

Kontaktai

Turite klausimų? Su manimi galite susisiekti įvariais būdais, tad pasirinkite sau patogiausią
Klaipėda, Dragūnų g.
+37062783190
info@aiskit.lt
Contact Form Demo (#3)
menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram